FC Arsenal Londýn

články a zajímavosti

Arsenal porazil Ajax

Arsenal včera nastoupil ve včerejším zápase na Amsterdam Tournament proti domácímu týmu Ajax.

Včerejší zápas vypadal docela dost špatně po prvním poločasu jsme prohrávali 2:0 goly za domácí daly:Suarez 34 min. a Huntelaar 36 min.

Ale druhý poločas jsme na to vylítly první náš gol dal Ade 67 min..Další gol dal Bendtner 75 min.,ale hodně mu k tomu pomohl Adebayor který přečetl kam domácí hráč bude nahrávat vzal si míč brankář vyšel proti němu Ade nahrál Nicklasovi a ten dal gol.A nakonec třetí gol dal Adebayor 84 min.

Goly-Suarez 34,Huntelaar 36,Ade 67 a 84,Bendtner 75