FC Arsenal Londýn

články a zajímavosti

Almunia: Něco se musí změnit

Photobucket
Španělský brankář ve službách Arsenalu promluvil po prohraném zápase s Aston Villou. V týmu Kanonýrů by se podle blonďatého jedenatřicátníka mělo něco změnit.                                                                                    
Manuel Almunia včera podal dobrý výkon, který bohužel nestačil na Aston Villu. Hráči z Birminghamu jeli na Emirates Stadium jako mírní outsideři, avšak v Londýně zvítězili 0:2. Španěl chytil penaltu Ashley Youngovi, ale poté inkasoval po vlastním gólu Clichyho. Dlouhý balon nastartoval mladičkého Agbonlahora, který bezproblémově přesprintoval Gallase a zatloukl druhý hřebíček do rakve svěřenců Arsena Wengera.

„Fotbal je naše zaměstnání a děláme ho pro fanoušky, v čemž samozřejmě budeme pokračovat. Něco u nás skřípe, možná nastanou nějaké změny,“ vyřkl Almunia.

„Pořád jsme stejným týmem. Akorát výkonostní křivka buď klesá nebo stoupá a včerejší výkon byl hrozný,“ uznává se sklopenou hlavou 'jednička' Kanonýrů. Myslel jsem si, že bude mít každý po vítězném klání s United touhu zvítězit i s Villans, ale bohužel se tak nestalo. Jsme zklamáni, je mi to trapné.“
Žádné komentáře
 
<a href='http://www.football-scores-live.com'>Premiership-table</a>